Szanowni Państwo,

dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w rekrutacji oraz informujemy, że w jej wyniku nasz zespół powiększył się o dwie nowe osoby – radcę prawnego Martę Czternastek oraz radcę prawnego Joannę Łuczyszyn. Więcej informacji w zakładce zespół.

Paniom Mecenas serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów zawodowych.

Z poważaniem,

radca prawny Barbara Domańska,
adwokat Piotr Barcz

 

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że Partner Kancelarii, Pan Mecenas Piotr Barcz w dniu 28 maja 2018 r. został wpisany na listę adwokatów Szczecińskiej Izby Adwokackiej a w dniu 25 czerwca 2018 r. złożył ślubowanie przed Dziekanem Izby.

W związku z powyższym od dnia 02 lipca 2018 r. mec. Piotr Barcz będzie wykonywał zawód adwokata, jednocześnie zawieszając swój wpis na liście radców prawnych.

Wpis na listę adwokatów nastąpił z uwagi na to, że Pan Mecenas Piotr Barcz od wielu lat świadczy pomoc prawną, reprezentując klientów nie tylko w sporach cywilnych lecz także jako obrońca w postępowaniach karnych, w tym gospodarczych i karnoskarbowych.

Panu Mecenasowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

W związku z powyższym informujemy również, że w najbliższym czasie nazwa Kancelarii zmieni się na następującą:

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Barcz - Domańska

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że z dniem 01 kwietnia 2018 r. następuje zmiana oznaczenia Kancelarii z dotychczasowego BD Kancelaria Radców Prawnych Domańska - Barcz - Strzałkowska - Górski na aktualne BD Kancelaria Radców Prawnych Barcz - Domańska.

Jednocześnie informujemy, że w zakresie prowadzenia postępowań sądowych dotyczących kredytów walutowych Kancelaria współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Radosława Górskiego z siedzibą w Warszawie. Szerzej o tej współpracy w zakładce Kredyty frankowe (CHF).

Radcowie Prawni

Barbara Domańska
Piotr Barcz

Miło nam poinformować, iż prawnicy z naszej kancelarii - pani Joanna Konenc oraz pan Łukasz Wysocki - zdali pomyślnie egzamin wstępny na aplikację radcowską, przy czym pan Łukasz Wysocki z najlepszym wynikiem w naszym województwie. Patronat nad nowymi aplikantami objął radca prawny Ariel Borkowski. Gratulujemy w imieniu całego zespołu.

Miło nam poinformować, iż radcowie prawni i adwokaci z naszej Kancelarii od roku akademickiego 2017-2018 podjęli współpracę z Wyższą Szkołą Administracji Publicznej w Szczecinie, gdzie będą prowadzić zarówno wykłady jak i ćwiczenia w ramach Studiów Podyplomowych. Traktujemy to jako duże wyróżnienie dla całej Kancelarii, możliwość przekazywania zdobywanej latami wiedzy praktycznej Studentom tej Uczelni, a także możliwość naszego dalszego rozwoju zawodowego. Więcej informacji na temat Wyższej Szkoły Administracji Publicznej znajdą Państwo na stronie internetowej: http://wsap.szczecin.pl.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od dnia 31 marca 2017 r. Kancelaria oprócz aktualnego numeru telefonu:
91-4842935, posiada trzy dodatkowe numery telefonów stacjonarnych, które podajemy poniżej:
918297671    918297672    918297673
Kontakt z Kancelarią od pon. – czw. w godz. 08:00 – 18:00 oraz w pt. 08:00 – 15:00.

Kancelaria Radców Prawnych Domańska - Barcz - Strzałkowska - Górski zatrudni pracownika biurowego ze znajomością języka niemieckiego do swojego Oddziału w Świnoujściu.

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.


Od kandydatów oczekujemy:

  • wysokiej motywacji do pracy;
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz systematyczności;
  • co najmniej średniego wykształcenia, mile widziane są osoby z wykształceniem administracyjnym lub ekonomicznym
  • dyspozycyjności i umiejętności pogodzenia prywatnych obowiązków z pracą w Kancelarii.

CV oraz list motywacyjny można składać w sekretariacie Kancelarii przy ul. Swarożyca 15A/U1 w Szczecinie (wejście od ulicy) lub wysyłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie: REKRUTACJA).

Do dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Barcz - Domańska

Biuro Kancelarii w Szczecinie

ul. Swarożyca 15a/U1
71-601 Szczecin

tel./faks.tel.mob. 

+48 914-842-935
+48 918-297-671
+48 918-297-672
+48 918-297-673 

+48 790-332-319

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.