Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów BD Barcz - Domańska prowadzi praktykę w formie konsorcjum indywidualnych Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów. Partnerzy Piotr Barcz oraz Barbara Domańska współpracują od 2004 r. Z sukcesami przeprowadzili wiele postępowań oraz z pomocą pracowników zajmują się obsługą wielu podmiotów gospodarczych..

Świadczymy usługi doradztwa prawnego oraz gospodarczego, z zakresu wszystkich dziedzin prawa mających związek z prowadzeniem działalności gospodarczej, a nadto z zakresu prawa rodzinnego.

Zajmujemy się obsługą prawną przedsiębiorstw, w tym państwowych, spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości oraz świadczymy pomoc prawną osobom fizycznym.

Kancelaria posiada bogate doświadczenie, bazując na wiedzy i merytorycznym przygotowaniu całego zespołu, który tworzą prawnicy, posiadający długoletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej.

Kancelaria zajmuje się także windykacją należności, stosując nowoczesne i skuteczne metody odzyskiwania wierzytelności, w tym poprzez współpracę z kancelariami komorniczymi na terenie całego kraju, co w połączeniu ze stałym monitorowaniem spłaty wierzytelności i ścisłą współpracą z działami księgowymi lub windykacyjnymi Klientów pozwala zapobiec powstawaniu zaległości płatniczych oraz do minimum ogranicza ryzyko utraty płynności finansowej.

Kancelaria nastawiona jest przede wszystkim na profesjonalną i skuteczną obsługę Klienta oraz kompleksowe rozwiązywanie bieżących problemów prawnych, umożliwiające zabezpieczenie prawnych aspektów prowadzonej działalności gospodarczej lub spraw prywatnych.

Jesteśmy otwarci na niestandardowe wyzwania, które realizowane są w zespole wysoko wykwalifikowanych pracowników i współpracowników, którzy nie tylko posiadają doskonałe przygotowanie teoretyczne, lecz także doświadczenie praktyczne, zdobyte podczas wieloletniej pracy w Kancelarii.

Pragniemy dodać, iż w swojej pracy Kancelaria zwraca szczególną uwagę na to, aby proponowane rozwiązania prawne weryfikowane były również pod kątem obowiązujących przepisów podatkowych i pozostawały z nimi zgodne. W ten sposób gwarantujemy Państwu prawidłowe i sprawne funkcjonowanie w warunkach nowych procedur i ciągle zmieniających się przepisów prawa.

Kancelaria jest w stanie zapewnić Państwu zarówno stałą, bieżącą obsługę jak również obsługę ad hoc, dostosowaną do Państwa potrzeb. Istotnym atutem naszej Kancelarii jest wyznaczenie do współpracy jednego prawnika prowadzącego, wyspecjalizowanego w dziedzinach prawa przeważających w Państwa działalności. Pozwala to zachować szczególną dbałość o interesy Klienta, zapewniając tym samym pełną dyspozycyjność z naszej strony.

Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów zagranicznych i prowadzi obsługę także w języku angielskim.

Kontakt

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Barcz - Domańska

Biuro Kancelarii w Szczecinie

ul. Swarożyca 15a/U1
71-601 Szczecin

tel./faks.tel.mob. 

+48 914-842-935
+48 918-297-671
+48 918-297-672
+48 918-297-673 

+48 790-332-319

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.