O kancelarii

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz - Domańska

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska prowadzi praktykę w formie konsorcjum indywidualnych Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów. Partnerzy konsorcjum adwokat Piotr Barcz oraz radca prawny Barbara Domańska współpracują od 2004 r. Z sukcesami przeprowadzili wiele postępowań sądowych i wraz z Zespołem Kancelarii zajmują się obsługą wielu podmiotów gospodarczych. W roku 2019 Pani Mecenas Barbara Domańska obchodziła 25-Lecie prowadzenia Kancelarii.

 

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz - Domańska

O Kancelarii

Kancelaria posiada bogate doświadczenie, bazując na wiedzy i merytorycznym przygotowaniu całego Zespołu, który tworzą prawnicy posiadający długoletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na profesjonalną i skuteczną obsługę Klienta oraz kompleksowe rozwiązywanie bieżących problemów prawnych, umożliwiające zabezpieczenie prawnych aspektów prowadzonej działalności gospodarczej lub spraw prywatnych.
Jesteśmy otwarci na niestandardowe wyzwania, które realizowane są w zespole wysoko wykwalifikowanych pracowników i współpracowników, którzy nie tylko posiadają doskonałe przygotowanie teoretyczne, lecz także doświadczenie praktyczne, zdobyte podczas wieloletniej pracy w Kancelarii.

Gotowość do wyzwań

Profesjonalna i skuteczna obsługa

W swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na to, aby proponowane rozwiązania prawne weryfikowane były również pod kątem obowiązujących przepisów podatkowych i pozostawały z nimi zgodne. W ten sposób gwarantujemy Państwu prawidłowe i sprawne funkcjonowanie w warunkach nowych procedur i ciągle zmieniających się przepisów prawa.
Kancelaria zapewnia zarówno stałą, bieżącą obsługę jak również obsługę ad hoc, dostosowaną do Państwa potrzeb. Zasadą jest wyznaczenie do współpracy prawnika prowadzącego, wyspecjalizowanego w dziedzinach prawa przeważających w Państwa działalności. Pozwala to zachować szczególną dbałość o interesy Klienta, zapewniając tym samym pełną dyspozycyjność z naszej strony. Prawnicy Kancelarii posiadają doświadczenie w obsłudze podmiotów zagranicznych i prowadzą obsługę także w języku angielskim i niemieckim.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji

Zapraszamy do kontaktu

Zachęcamy do pozostawienia przez Państwa danych kontaktowych. Przedstawiciel kancelarii skontaktuje się, by przedstawić Państwu warunki oferty.