(numer wpisu na listę radców prawnych Sz-1214)
Radca prawny of counsel. Od 12 lat zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym, przede wszystkim specjalizuje się w prawie rodzinnym, spadkowym, a nadto w prawie pracy i prawie spółdzielczym. Przygotowuje klientów do zmian organizacyjnych w zakresie struktury zatrudnienia, sporządza akty prawne i dokumenty stanowiące wewnętrzne prawo pracy oraz uczestniczy w mediacjach pomiędzy pracownikami, a pracodawcami. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności spraw między małżonkami, oraz rodzicami, a dziećmi. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego oraz w sporach gospodarczych. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego prawa nieruchomości. Prowadzi obsługę prawną deweloperów oraz spółdzielni mieszkaniowych. Swoim doświadczeniem z zakresu prawa pracy dzieli się ze studentami Studiów Podyplomowych na kierunkach Prawo pracy oraz Kadry i płace organizowanych przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Szczecinie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez panią Mecenas Kancelarii na stronie internetowej –  www.strzalkowska.eu

(numer wpisu na listę radców prawnych Sz-1200)
Radca prawny of counsel. Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Zajmuje się przede wszystkim kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz doradztwem prawnym w sporach konsumentów z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Specjalizuje się także w prawie zamówień publicznych. Prowadzi zajęcia ze studentami studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Szczecinie. Równowagę ciała i umysłu osiąga dzięki amatorskiemu bieganiu i nurkowaniu.

(numer wpisu na listę radców prawnych Sz-1482)

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (2012). W kręgu jej zainteresowań leży szeroko pojęta korporacyjna obsługa podmiotów gospodarczych, począwszy od doradztwa w zakresie doboru odpowiedniej formy prawnej, poprzez założenie działalności, wsparcie prawne w bieżących spawach, w tym reprezentacja w sporach sądowych, po przekształcenia podmiotowe oraz zakończenie prowadzenia działalności. Posiada doświadczenie w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych, w tym na rozwój i tworzenie działalności gospodarczej. Interesuje się również instytucją nieruchomości, której poświęciła pracę magisterską pt.: “Nieruchomość jako wkład niepieniężny do spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”, a także problematyką ochrony danych osobowych. Prywatnie miłośniczka tańca, psychologicznego kryminału oraz dobrego spektaklu w teatrze.

(numer wpisu na listę radców prawnych Sz-1480)

Radca prawny przy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Prawa Uniwersytetu Europejskiego "Viadrina" we Frankfurcie nad Odrą, gdzie dodatkowo zdobyła tytuł akademicki LL.M. Od początku zawodowej działalności zajmuje się bieżącą obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym reprezentacją w sporach sądowych i przed organami administracji publicznej. Głównym przedmiotem jej zawodowych zainteresowań jest prawo cywilne, prawo handlowe oraz prawo gospodarcze. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa przewozowego. Zajmuje się ponadto problematyką ochrony danych osobowych. W wolnym czasie aktywnie uprawia sport, głównie bieganie.

(numer wpisu na listę radców prawnych SZ-1454)
Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Specjalizuje się głównie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego a także w doradztwie z zakresu prawa administracyjnego. Reprezentuje Klientów przed sądami oraz organami administracji publicznej. Świadczy również pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Jako zwolenniczka alternatywnych metod rozwiązywania sporów jest mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Szczecinie.

(numer wpisu na listę radców prawnych OIRP Wrocław WR-1882)

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - studia doktoranckie (otwarty przewód z zakresu prawa upadłościowego ) . Radca Prawny od 2010r. do 2019 - współpracowała z Kancelarią Prawa Gospodarczego I. Koksztys Spółka Komandytowa we Wrocławiu, obsługując departament klientów strategicznych - windykacja należności sądowa i pozasądowa, egzekucja. Od 10 lat prowadzi własną Kancelarię obsługując osoby fizyczne i osoby prawne. Współpracowała z Gminą Strzegom prowadząc obsługę prawną spółek gminnych, oraz Dolnośląskim Zarządem Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie w windykacji należności, od etapu polubownego, do uzyskania tytułu wykonawczego i egzekucji komorniczej, także z wykorzystaniem postępowania przed sądem elektronicznym (EPU). Od 2011r. szkoleniowiec z zakresu szeroko pojętych zagadnień prawnych.

Kontakt

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Barcz - Domańska

Biuro Kancelarii w Szczecinie

ul. Swarożyca 15a/U1
71-601 Szczecin

tel./faks.tel.mob. 

+48 914-842-935
+48 918-297-671
+48 918-297-672
+48 918-297-673 

+48 790-332-319

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.