Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów BD Barcz - Domańska posiada wieloletnie doświadczenie w dochodzeniu wierzytelności zarówno w postępowaniu przedsądowym jak i sądowym oraz egzekucji komorniczej. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy mogą ocenić Państwa sprawę i zaproponować właściwą drogę prawną dochodzenia wierzytelności. Staramy się również dobrać odpowiedni sposób zabezpieczenia Państwa wierzytelności, tak żeby nie okazało się że w postępowaniu egzekucyjnym nic nie będzie można wyegzekwować od dłużnika. Prowadzimy również sprawy tzw. skargi paulińskie.

Nowe przepisy dotyczące procedury gospodarczej, oraz zakres zmian dotyczący skrócenia czasu dochodzonej wierzytelności na drodze sądowej umożliwi Państwu szybsze uzyskanie prawomocne nakazu oraz zabezpieczenie roszczenia, zbiegło się to niestety ze zmianą wcześniej okresów przedawnienia oraz sposobu ich liczenia, dlatego zachęcamy Państwa do działania i podejmowania się działań celem odzyskania długu za pośrednictwem naszej Kancelarii.

Prowadzimy sprawną i skuteczną windykację należności we współpracy z renomowanymi Kancelariami Komorników Sądowych a w razie potrzeby również z Biurem Detektywistycznym.

Kontakt

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów
Barcz - Domańska

Biuro Kancelarii w Szczecinie

ul. Swarożyca 15a/U1
71-601 Szczecin

tel./faks.tel.mob. 

+48 914-842-935
+48 918-297-671
+48 918-297-672
+48 918-297-673 

+48 790-332-319

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.